22 Temmuz 2018
Comments: 0

İstanbul Baskılı Poşet İmalatı

İstanbul Baskılı Poşet İmalatı

Baskılı Poşet İmalatında ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına anlaşmalı Ptt ve Yurt içi kargo ile Kapıda ve kredi kartı ile ödemeli olarak, hızlı bir biçimde ulaştırıyoruz. Seçili bu ürünlerde, rakiplerinden en kısa sürede sadece 24 saatte sevkiyat yapıyoruz. Üstelik tüm ürün grubunda kargo ücreti alınmıyor. İstanbul Baskılı Poşet İmalatı yapan firmamız Diğer firmalarda minimum siparişler 150-200 kg iken bizde nasıl 10 kg Baskılı Poşet üretildiği hakkında bilgi almak istiyorlar, Üretimde firmamızın kendi bünyesinde geliştirdiği makine ve ekipmanlar ile serigrafi baskı tekniği kullanarak üretim yapıyoruz. Buda bizlere az miktarlarda baskılı poşet üretmemizi sağlamaktadır.

İstanbul Baskılı Poşet İmalatı

İstanbul Baskılı Poşet İmalatı

İstanbul En Düşük Poşet Fiyatları

Dolar Kuruna bağlı olan poşet fiyatlarında Şeffaf bir fiyat politikası uyguluyoruz, tüm ürünler için standart fiyatlandırma yapıyoruz. Sipariş aşamasında her şey yazılı olarak belirtiliyor ve müşterilerimize hiçbir extra maliyet çıkarmıyoruz. İstanbul En Düşük Poşet Fiyatları için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz. Müşterilerimize ayrıca ücretsiz tasarım hizmeti veriyoruz. firma Logonuz ve bilgilerinizle beraber
aklınızdaki tasarımı paylaşmanız yeterli, sizin için grafik ortamında istediğiniz tasarımı takviyeli poşetler üzerine yerleştirerek beğeninize sunuyoruz. İstanbul Baskılı Poşet tasarım desteği almak için lütfen müşteri temsilcimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.

İstanbul En Düşük Poşet Fiyatları

İstanbul En Düşük Poşet Fiyatları

Baskılı poşet kullanımının İşletmenize sağlayacağı yararlar

1) İstanbul Baskılı Poşet İşletmenizin bulunduğu bölgede kısa sürede marka bilinirliğini artırır.
2) Baskılı Poşet üzerindeki firma logonuz ile akılda kalıcı bir etki yaratır.
3) Poşet Baskı İstanbul kampanya dönemlerinde dilerseniz poşetin bir diğer yüzüne kampanyalı ürün görselini
koyabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Üstelik Baskılı poşetleri iki tarafını da farklı reklamlar yapılabilir ve bunun için ek bir ücret kalıp, Klişe maliyeti ödemezsiniz.

 

 Baskılı Poşet Matbaa ve Ajans Bayiliği

Baskılı Poşet İstanbul Matbaa ve Ajans Bayiliği Lokal pazarlarda daha etkin olmak istiyoruz. Bu yüzden yüz yüze olamadığımız bölgeler için matbaa ve ajans programını geliştirdik. Böylelikle reklam ajansı, Poşet Baskı İstanbul, matbaalar, promosyon ve ambalaj firmaları ile ortak hareket ederek sinerji yaratmak istiyoruz. müşteri temsilcisi sizlere detaylı bilgi verecektir.

DAHA DETAYLI BİLGi İÇİN LÜTFEN ;
Tel : 0232 237 77 77 – Fax: 0232 264 74 64
WhatsaAp : 0554 570 11 05 –   0546 432 17 17

e-posta: eserbaskimerkezi@gmail.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.